HASIR İPTEN KEDİ SÜRTÜNME DUVARI YAPMAK

Hasır ipten kedi sürtünme duvarı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizdeki kedi dostlarınız için yapmayı düşünebilirsiniz. Bu kolay kendin yap çalışmasında hasır ip kullanılmış. Sizde bir masa kenarı veya duvarı bu güzel çalışmayı yapmada kullanabilirsiniz.

Hasır iple donattığınız çubuk veya duvar kedilerin çok hoşuna gidecek. Sürtünerek kaşınmaları gidecek olan hayvanlar bu tür şeyleri sever. Doğa da ağaçlara sürtündükleri için yine onlara en yakın malzeme hasır ip olarak gözüküyor.

Sizde evde onlara bu tür çalışmalar yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Evde hayvanlar için bir alan oluşturduysanız bu güzel sürtünme duvarı fikrini de uygulamalısınız. Anlatım altta detaylıca yer alıyor. Kolayca yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

hasir-ipten-kedi-surtunme-duvari-yapmak

 

AHŞAP TAHTA ÇUBUKLARDAN HAMSTER EVİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde tahtadan hamster evi yapmak, hamster fare evi yapımı ve hamster için ev yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir