HASIR İPTEN LAZIMLIK YAPMAK

Hasır ipten lazımlık yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde keyifli zaman geçirerek yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak daha önce de hasır ipten sepet yapmak veya hasır ipten lazımlık yapmak için birçok şekilde çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Hasır ipten yapılan sepet çalışmaları hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan hasır sepet çalışmaları sayesinde sizde evinizi güzelleştirecek güzel eşyalara sahip olmuş olursunuz.

Bu tür çalışmaları yapıp içine süs sabunlar koyabilirsiniz. İçine lazımlık olarak kullanacağınız sepet için değişik malzemelerinizi de koyabilirsiniz.

Anlatımlı hasır sepet yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Yaparken dikiş makinesine ihtiyacınız olacak.

 
 

Çünkü yapıştırma işlemi yok, iplikle dikme ve sağlamlaştırma işlemi var. Kısa sürede yapabilir ve sorunsuz bir şekilde çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Anlatımlı çalışmanın tarifi ise şöyle ;

source

hasir-ipten-lazimlik-yapmak

 

EVDE KOLAY BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı boncuklu bileklik yapımı, boncuk bileklik nasıl yapılır ve boncuk taşlı bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir