HAYVAN PATİSİ ŞEKLİNDE TERLİK YAPMAK

Hayvan patisi şeklinde terlik yapmak isteyenler olabilir. Onlar için bulduğum bu güzel kendin yap çalışmasını ben çok beğendim. Kısa sürede sizde yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Sevdiklerinize yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Hayvan patili terlik yapmak veya patik şeklinde yaparak evde keyifle kullanabilirsiniz. Polar kumaşı kullanabilir veya farklı malzemelerden bu güzel hayvan patili ayakkabı çalışmasını yapabilirsiniz.

Çocuklarınıza yapabilir ve onları da mutlu edebilirsiniz. Hayvanlı terlik yapmak veya hayvanlı patik yapmak için de bu güzel örnekten mutlaka yararlanmalısınız. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

hayvan-patisi-seklinde-terlik-yapmak

 

ESKİ PENYE YENİLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kıyafet değerlendirme, eski kıyafet yenileme ve eski penye değerlendirme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir