HELLO KİTTY DESENLİ PUF MİNDER YAPMAK

Hello kitty desenli puf minder yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı ben çok sevdim. Kız çocuklarının yakından takip ettiği bu güzel karakterin bir de minderini yaptığınızı düşünsenize… çocuklarınız çok beğenecek. Bence yapılışını altta paylaşılan anlatımdan yararlanarak öğrenip kısa sürede yapmalısınız.

Sizde bu tür çalışmalar yaparak kız çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Onları sevindirebilir ve onlara yataklarında sarılacakları oyuncak minderler veya yastıklar yapmış olursunuz. Bu tür çalışmaları süs amaçlı da evinizi güzelleştirmek için kullanabilirsiniz.

Dekoratif olarak kullanabilir ve evinizi süsleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilir veya satarak para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın ayrıntılı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

hello-kitty-desenli-puf-minder-yapmak

 

KOLA ŞİŞESİNDEN KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kuş yuvası nasıl yapılır, kola şişesinden kuş yuvası nasıl yapılır ve kolay kuş yuvası nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir