HOBİ ÇUBUĞUNDAN TELLE MİNYATÜR SÜS YAPMAK

Hobi çubuğundan telle minyatür süs yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Minyatür süs çalışmaları yapmayı sevenlerdenseniz bu güzel çalışmayı da yapmak isteyebilirsiniz. Anlatımlı minyatür süs çalışmaları ile sizde evinizde kısa sürede bu tür hobi çubuklarından minyatür süsler yapabilirsiniz.

Yapımı kolay olan çalışmayı resimli anlatımdaki tariften yararlanarak kısa sürede yapabilirsiniz. Kolayca yapıp TV ünitesi önünde süs olarak kullanabilirsiniz.

Bu tür hobi çubuk süs çalışmaları ile sizde evinize güzel minyatür süs veya oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı hobi çubukları tel minyatür süs yapımının detayı ise şöyle ;

 
 

source : pinterest

hobi-cubugundan-telle-minyatur-sus-yapmak

 

AYAKKABI KUTUSUNDAN MAKET BAVUL YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayakkabı kutusundan maket yapmak, ayakkabı kutusuyla bavul maketi nasıl yapılır ve karton kutudan bavul maketi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir