HOBİ ÇUBUĞUYLA ÖRGÜ YAPMAK

Hobi çubuğuyla örgü yapmak için paylaştığım bu güzel örneği ilk kez görenlerden olabilirsiniz. Çünkü bende ilk kez gördüm. Daha önce ahşap şişle örgü yapımını paylaşmıştım. Ancak hobi çubuklarıyla örgü yapıldığını duymuştum ancak ilk kez gördüm.

Bu tür örgü çalışmalarında ahşap çubuk veya tığ kullanıldığını sitemizde daha önce de görmüşsünüzdür. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. İnceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrenip, sizde kısa sürede bu tür örgü işleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Hobi çubuğuyla örgü yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde eğitimli derslerden öğrenip, yapmaya başlayabilirsiniz. Altta yer alan farklı tığ işi örgüler veya örgü örneklerine de göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri onlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

hobi-cubuguyla-orgu-yapmak

 

TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÇİÇEK ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi çiçek, örgü çiçek örnekleri ve tığ işi çiçek örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir