HOBİ ÇUBUKLARINDAN MAKET EV YAPMAK

Hobi çubuklarından maket ev yapmak için paylaştığım bu bitmiş hali size fikir verebilir. Kendin yap çalışmaları arasında sitemizde çokça göreceğiniz minyatür maket çalışmalarını ben çok seviyorum. Hobi çubukları ile yapılmış bu güzel ve kolay yapılmış çalışmanın tamamlanmış hali size fikir verebilir.

Gerçekten çok güzel yapılmış ve sizde aynısını boş bir zamanınızda yapabilirsiniz. Hobi çubuklarından satılıyor. Onlardan temin ettikten sonra sprey boya ile boyayabilir veya önce maket evin şablonunu ortaya çıkarttıktan sonra boyayabilirsiniz.

 
 

Dondurma çubuklarıyla maket ev yapmak için paylaştığım diğer çalışmalarda ise detaylı anlatımlar yer alıyor. Onlar da yazının altından karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin. Kolay gelsin

hobi-cubuklarindan-maket-ev-yapmak

 

EVDE YAPILABİLECEK SÜS ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı süs çalışmaları, değişik ev süsü örnekleri ve evde basit süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir