İĞNE OYASI EN GÜZEL MODELLER

İğne oyası en güzel modelleri derlemeye çalıştım. Çok güzeller ve yapanların ellerine emeklerine sağlık. Bu güzel iğne oyası modellerinden sizde yapmak veya yaptırmak istiyorsanız bu içeriğin altına yorum bırakmanız yeterli olacaktır. Yapanlar size ulaşacaktır. Yada yapıyorsanız yaptırmak isteyenlerle temasa geçebilirsiniz.

 
 

İğne oyası tekniği ile ilgili birçok öğretici ve anlatımlı videoları sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Hepsi de çok güzeller ve kısa sürede öğreneceğiniz anlatımlar içeriyorlar. Hemen bu içeriğin altında yer alan benzer yazılar köşesinde de benzer iğne oyası örnekleri ve en güzel iğne oyasından yapılan çalışmaları göreceksiniz.

Onları da incelemenizi ve göz atmanızı öneriyorum. Birbirinden güzel iğne oyası modelleri ile yine tekrar ilerleyen günlerde karşınıza çıkacağız. Kolay gelsin.

 

YENİ AJURLU ÖRGÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ajurlu örgü anlatımlı, ajurlu örgü modeli ve ajurlu örgü modeli nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir