İĞNE OYASI YENİ YAZMA KENARI ÖRNEKLERİ

İğne oyası yeni yazma kenarı örnekleri arayanlar için bulduğum bu güzel ve harika modelleri beğeneceksiniz. Evde hanımların özellikle kış aylarında yapacakları bu güzel örnekleri komşuları ile bir araya geldiklerinde birbirleri ile paylaştıklarını bilmekteyiz.

Tüm ev hanımlarının iğne oyası modelleri arasında en güzelini beğenip, birbirinden örnek istemeleri de meşhurdur. Sizde bu güzel örneklerden faydalanabilir ve benzerlerini evinizde yapabilirsiniz.

Yeni iğne oyası tülbent kenarı modellerini de araştırdığım şu sıralar bulduğum güzel örnekleri ve anlatımlarını paylaşmaya devam edeceğim. Çeyiz hazırlayanların daha çok beğeneceği bu güzel modeller ise şöyle ;

source : orgudantelmoda.com

Beyaz-kirmizi-yazma-modeli

Beyaz-modern-yazma-modeli

Beyaz-resimli-yazma-modeli

Boncuklu-pembe-yazma-modeli

Boncuklu-pullu-yazma-kenari

Bordo-ceyizlik-yazma-modeli

Ceyizlik-kolay-yazma-modeli

Cok-guzel-beyaz-yazma-modeli

 
 

Cok-sik-yazma-modeli

El-isi-kolay-yazma-modeli

igne-oyasi-resimli-yazma-modeli

igne-oyasi-yeni-yazma-kenari-ornegi

Kolay-yazma-kenari-modeli

Lale-desenli-yazma-modeli

Resimli-yazma-modeli

Yemeni-oyasi-yazma-kenari

 

KARTON MİNYATÜR DEĞİRMEN YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton değirmen nasıl yapılır, karton minyatür değirmen ve karton yel değirmeni hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir