İNCE AHŞAP TAHTADAN LAMBA YAPMAK

İnce ahşap tahtadan lamba yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını boş zamanlarınızda yapabilirsiniz. Evinize değişik bir avize yapmak istiyorsanız veya süslü lambalara merakınız varsa bu güzel çalışma işinize yarayabilir. Zor olmayan çalışmayı ahşap plak tahtadan yapıyorsunuz.

Hem daha az masraflı, hem de kısa sürede yapıp kullanabiliyorsunuz. Daha önce kartondan avize yapmak için paylaştığım çalışmalar da hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaklar. Onları da mutlaka inceleyin.

Kolay yapılan avize çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede mükemmel ışıklar veya lambalar hazırlayabilirsiniz. İnce ahşaptan lamba yapmak için paylaştığım çalışmanın detaylı anlatımı ise şöyle ;

 
 

source : pinterest

ince-ahsap-tahtadan-lamba-yapmak

 

TELLİ ÇÖP SEPETİNDEN AVİZE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çöp kutusuyla avize yapmak, çöp tenekesinden avize ve tel çöp sepetinden avize nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir