İNCE BONCUKLU KÜPE YAPMAK

İnce boncuklu küpe yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde yapabilirsiniz. İnce boncuktan bileklik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara benziyor. Boncuklu takı çalışmaları her zaman kolay yapılmakta ve daha çok tercih edilmektedir.

Sitemizde yer alan takı tasarım çalışmaları olarak birçok örneğe ve yapılışını gösteren çalışmalara ulaşabilirsiniz. İnce boncuk malzemesini incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde kısa sürede çok güzel takılar yapabilir ve satış amaçlı da yapıp iyi paralar kazanabilirsiniz.

Boncuktan kolye yapmak veya bileklik yapmak için paylaştığım tüm paylaşımların en güzelleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

 
 

İnce boncuklu küpe yapmak için paylaştığım aşamalı çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli takı çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ince-boncuklu-kupe-yapmak

 

AHŞAP MANDAL TELİNDEN KÜPE YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap mandal telinden neler yapılır, ahşap mandal telinden takı yapmak ve ahşap mandaldan küpe yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir