İNCE BONCUKTAN KOLAY BİLEKLİK YAPMAK

İnce boncuktan kolay bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da hem güzel bir takı yapmasını öğrenmiş olacaksınız. Hem de kıyafetleriniz için şık bir takı tasarlamış ve onu ilk kez siz takmış olacaksınız.

Bu tür çalışmalar evden para kazanmak isteyen bayanlar içinde hem güzel fikir olarak karşımıza çıkıyor. Hem de yaparken eğlenebileceğimiz çalışmalar olduğu için kendimize yeni hobiler edinmiş oluyoruz.

Anlatımlı olması sayesinde malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan veya hobi marketlerden temin ettikten sonra aynısını yapmaya başlayabilirsiniz.

Kısa sürede aynısını yapabilir ve turistik yerlerde yaşıyorsanız fazlaca yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı takı yapmak için birçok örneği hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Şimdi sizleri ince boncuktan bileklik yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

ince-boncuktan-kolay-bileklik-yapmak

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir