İNCE İPTEN KOLAY MİNİ PONPON YAPMAK

İnce ipten kolay mini ponpon yapmak için paylaştığım bu güzel anlatımda ne yapmanız gerektiği adım adım verilmiş. Sizde bu güzel kendin yap çalışmasını yaparak çeşitli amaçlarla kullanmaya başlayabilirsiniz. Küpe yapabilirsiniz. Takı yapmada kullanabilirsiniz.

Yada ponpon yapıp süs amaçlı çalışmalarınızda da kullanabilirsiniz. Daha önce çatalla kolay ponpon yapmak gibi değişik çalışmaların resimli anlatımlarını paylaşmıştık. Onları da hemen bu yazımın altında bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Adım adım kolay ponpon yapımını öğrendikten sonra ince ip veya kalın ip fark etmez her türlü malzemeden ponpon yapmaya başlayabilirsiniz. Bu güzel çalışmanın benzerleri ise sitemizde fazlaca var. Mutlaka onlara da göz atın. Kolay gelsin.

 
 

ince-ipten-kolay-mini-ponpon-yapmak

 

ESKİ DANTELDEN YAPIŞTIRICIYLA KASE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski dantel değerlendirme, eski dantelden kase yapımı ve eski dantelden lazımlık yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir