İNCE KAĞITTAN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK

İnce kağıttan yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde seveceksiniz. Altta anlatımı bulunan kendin yap çalışmasında ne yapmanız gerektiği adım adım verilmiş. Kısa sürede sizde evinizdeki boş vazolar için muazzam güzel yapay çiçek süs çalışmaları yapabileceksiniz.

Öğrendikten sonra daha değişik ve güzel çalışmalar da yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde evde sahte çiçek yapmayı öğrenmiş olacaksınız. Bu tür yapay çiçek çalışmaları ile kolay süs yapabilirsiniz.

 
 

Doğum günü, özel gün veya etkinlik parti durumlarında çiçek süs çalışmaları ile evi süsleyebilirsiniz. Evde bu tür kolay çiçek yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Kolay çiçek yapmak için sitemizde benzer birçok çeşitte ve anlatımda örnek de var. Onlardan da yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

ince-kagittan-yapay-cicek-yapmak

 

TIĞ İŞİ PEMBE BEBEK HIRKA MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi bebek hırkası, anlatımlı tığ işi bebek yeleği ve tığ işi pembe bebek hırka modeli yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir