İNCİ BONCUKLA PENYE SÜSLEME

İnci boncukla penye süsleme çalışması arayanlar olur diye paylaştığım bu güzel ve keyif verici kendin yap çalışmasını ben çok sevdim. İlk fırsatta da yapmayı düşünüyorum. Sizlerde evinizde malzemelerinizi değerlendirebilir ve penye süsleme yada kazak süsleme çalışmaları yapabilirsiniz.

Boş zaman değerlendirme olarak da görebileceğiniz bu güzel kazak süsleme çalışmasında zorlanacak bir şey yok. Kısa sürede yapabilir ve sizde memnun kalabilirsiniz. İnci boncukla tişört süsleme çalışmaları sayesinde sizde evinizde kazak veya süslemeyi düşündüğünüz giysilerinizi muhteşem hale getirebileceksiniz.

 
 

Anlatımlı tişört süsleme veya penye süsleme çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı böyle değerlendirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

inci-boncukla-penye-susleme

 

EVDE TİŞÖRT SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tişört süsleme, basit tişört süsü yapmak ve evde kazak nasıl süslenir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir