İNCİ BONCUKTAN GERDANLIK YAPMAK

İnci boncuktan gerdanlık yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Bu tür kendin yap çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Yapımı kolay olan takı çalışmasında kendi malzemelerinizi de belirleyebilirsiniz.

Evde kolay gerdanlık yapmak için paylaştığımız bu güzel kolay yapılan takı çalışmasında ince boncuklar ipten geçirilerek gerdanlık kıvamına getirilmiş. Bu tür çalışmalar yapıp turistik yerlerde satarak para kazanabilirsiniz. Yada kendi özel el yapımı kolye çalışmanızla etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz.

 
 

El marifeti isteyen bu tür takı çalışmalarının eğitimi ve öğretici birçok videosunu sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Öğretici yanı sayesinde adım adım zorlanmadan kısa sürede kendi gerdanlık takınızı kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

inci-boncuktan-gerdanlik-yapmak

 

ESKİ KAZAKTAN YASTIK YÜZÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kazak değerlendirme, eski kazak nasıl değerlendirilir ve eski kazakla kılıf yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir