İNCİR YAPRAĞINDAN TAŞ KALIBI YAPMAK

İncir yaprağından taş kalıbı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını beğeneceksiniz. Evinizin bahçesine beton taş yol yapmak için bu güzel çalışmadaki fikri kullanabilirsiniz. İncir yaprağını desen olarak hazırladığınız beton kalıbın üzerine bastırdıktan sonra şeklinin taş üzerine çıktığını göreceksiniz.

Bu sayede incir yaprağının izinden taş kalıpları hazırlayarak, beton taşları bahçe yolu olarak kullanabilirsiniz. Daha önce sitemizde dantel desenli taş kalıbı yani bahçe yürüme yolu hazırlama çalışmasının anlatımını paylaşmıştık.

Gerçekten ilginç fikirler ve bu tür fikirlerle evinizin bahçesine bu tür bahçe yolu çalışmaları yapabilirsiniz. Resimli anlatımdaki çalışmalar örnek olup, yapıp yapmamak size kalmış. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

incir-yapragindan-tas-kalibi-yapmak

 

HOBİ ÇUBUĞUNDAN TELLE MİNYATÜR SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dondurma çubuğundan minyatür süs, dondurma çubuğundan minyatür yapımı ve hobi çubuklarından minyatür süs hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir