İNCİR YAPRAK KALIPLI KASE YAPMAK

İncir yaprak kalıplı kase yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını her türlü şeyde kullanabilirsiniz. Alçıdan kase yapacağınız zaman kalıp veya baskı amaçlı incir yaprağı kullanabilirsiniz. Bu sayede incir yaprağı kase modeli ortaya çıkartmış olursunuz.

Fimo hamurundan da yapacağınız bu güzel çalışmalar sayesinde ortaya incir yaprak desenli kase eşyaları çıkacak. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve çok güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı incir yapraklı kase çalışmaları ile sizde kısa sürede yapıp satabilir ve mükemmel paralar kazanabilirsiniz.

İncir yaprağından kase yapımı çalışmaları sayesinde evinizi güzelleştirecek harika ev eşyaların da yapmış olursunuz. Anlatımlı kase çalışmaları ile sizde kısa sürede bu tür ev eşyası veya kase yada lazımlık olarak kullanacağınız tabak şeklinde eşyalar yapabilirsiniz. Yaptığınız bu tür malzemeleri sevdiğiniz kişilere de hediye olarak verebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

incir-yaprak-kalipli-kase-yapmak

 

FOTOĞRAF BASKILI ALTLIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fotoğraflı altlık yapmak, resim baskılı altlık nasıl yapılır ve resimli altlık nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir