İPLE ÖRGÜ SAKSI ASKILIĞI YAPMAK

İple örgü saksı askılığı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Balkonunuza yapacağınız bu güzel kendin yap çalışmasını sevdiğiniz kişilere de yapıp hediye edebilirsiniz. Kolayca yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz.

Değişik renkli iplerden sarkaç saksılıklar yapıp, balkonu veya bahçenizi çok güzelleştirebilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Onlar da bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kısa sürede yapıp fazlaca yaptığınız bu güzel çalışmayı satarak para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da takıldığınız bir yer olursa bize yazmanız yeterlidir. İple örgü saksılık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsanız sevinirim. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

iple-orgu-saksi-askiligi-yapmak

 

KUMAŞ ÇİÇEK YASTIK ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çiçek desenli yastık şablonu, çiçek motifli yastık şablonu ve kumaş çiçek yastık modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir