İple Somundan Bileklik Yapmak

Evde her türlü malzemeden kolay bileklikler yapabilirsiniz. Daha önce de paylaştığım gibi kolay takı yapmak için birçok projeye ve kendin yap çalışmasına sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda sizlere değişik bileklik yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. İple somundan bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapmanız gerektiği detaylı bir şekilde paylaşılmış.

Yapmanız gereken resimli anlatımdaki gibi ipin üzerine çapraz şekilde somunları geçirmeniz yeterli oluyor. Somun bileklik yapmak için resimli anlatımı harfiyen takip edip aşamaları uygulamanız yetiyor. Sizde bu tür çalışmalar yaparak etrafınızdakileri ilginç takılarla şaşırtabilirsiniz. Evde kolay somun takı yapmak için farklı çalışmalar gördüğümde yine sizlere paylaşacağım. İple somun bileklik yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • bileklik ipi.
  • sarı renk somunlar.

Malzemeler gördüğünüz gibi kolay temin edilebilir cinstendir. Somunları isterseniz metalik renkte alabilirsiniz. Metalik gri rengini seviyorsanız metalik somun bileklik yapmayı da düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri iple somundan bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

iple-civatadan-bileklik-yapmak

Birçok yerde somundan bileklik nasıl yapılır? diye başlıklar gördüm. Bu yüzden sizlere evde somundan iple bileklik yapmayı anlatan güzel bir çalışma buldum. Sizde bu güzel çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Bileğinize takacağınız harika bir somun bileklik modeliniz olmuş olur. Bu çalışmayı yapıp turistik yerlerde kolaylıkla da satabileceğinizi söylemek isterim. Hem yapımı kolay hem de çeşit çeşit somun bileklik modeli yaparak kolaylıkla para kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/182295

 

Evde Alüminyum Telden Kalp Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. alüminyum telden kalp yap, evde alüminyum tabaktan çiçek yapımı ve faire coeur d'aluminium hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir