İPTEN ÖRGÜ BİLEKLİK NASIL YAPILIR

Evde ipten bileklik yapmak isteyenler için çok değişik ve güzel bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımından yararlanacağınız çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Evde ipten örgü bileklik nasıl yapılır diyenler için farklı ve güzel bir resimli anlatım paylaştım. Aşamaları uygulayarak sizde evde ipten örgü bileklik modeli yapabilirsiniz. Renkleri kendinize göre belirleyebilirsiniz.

Resimli anlatımda kırmızı ve mavi iplerden bileklik yapmak için örnek renkler kullanılmış. Siz isterseniz Türkiye bayrağının rengi olan kırmızı beyaz olarak da değiştirebilirsiniz.

Örgü tipini resimli anlatımdan öğrendikten sonra sırasıyla örgüden bileklik modeli çalışmasını kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Evde kolay örgü bileklik yapmak için resimli anlatımdaki aşamalar hem kolay, hem de bilekliğin yapımı kolay olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi sizleri iple örgüden bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

ipten-orgu-bileklik-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7361.html

 

VİDEO ANLATIMLI YAKADAN BAŞLAMALI AJURLU BEBEK YELEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı ajurlu bebek yeleği yap, anlatımlı bebek yeleği yapmak ve bebek yeleği nasıl örülür hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. seher diyor ki:

    bu ipin adı ne ne diye bulabilirim

  2. Nuray diyor ki:

    Seher hanımcım MAKROME İPİ diye geçiyor. incik boncuk satılan yerlerden temin edebilirsin. kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir