İPTEN ÖRGÜ KOLYE YAPMAK

İpten örgü kolye yapmak isteyenler olabilir diye bu güzel kendin yap çalışmasını paylaştım. Nasıl yapıldığı an be an gösterilmemiş. Ancak ipten örgü gerdanlık yapmak isteyenler için fikir oluşturması için paylaşmak istedim. Anlatımlı örgü kolye çalışmasını sizde yapıp kullanabilirsiniz.

Kolay yapılan örgü gerdanlık çalışmaları sayesinde sizde çok güzel takılar yapabilirsiniz. İp olarak renk seçimi uygulayarak değişik tonlarda harika gerdanlıklar da üretebilirsiniz. Yapımı zor olmayan takı çalışmasını kendinize göre geliştirip, daha değişik şekillerde de üretebilirsiniz.

 
 

Kolay örgü gerdanlık yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay takı çalışmasını sizde mutlaka boş bir zamanınızda denemelisiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

ipten-orgu-kolye-yapmak

 

KARTONDAN MAKET KUŞ KAFESİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton maket kuş kafesi, kartondan maket kafes yapmak ve kartondan minyatür kuş kafesi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir