IŞIKTA PARLAYAN ÇATLAK YUMURTA KABUK SÜS

Işıkta parlayan çatlak yumurta kabuk süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Balondan yapılan çalışma da alçı kullanabilir veya daha değişik malzeme tercihi yapabilirsiniz. Işıktı parlayan çatlak kabuk süs yapmak için adımları takip ederek sizde kısa sürede yapıp evinizde dekoratif süs olarak kullanabilirsiniz.

Adım adım çalışmayı zorlanmadan yapabilir ve keyifle evinizde kullanabilir yada sevdiğiniz kişilere hediye olarak da verebilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve satarak para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı güzel süs çalışmaları sizde sitemizde anlatımlı olarak bulabilir ve yapımını öğrenerek aynısını yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

isikta-parlayan-catlak-yumurta-kabuk-sus

 

MEYVELERLE TOPLAMA ÇIKARMA ÖĞRENME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. meyve sayı toplama resmi, meyve toplama çıkarma oyunu ve meyveden toplama öğrenme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir