KAĞIT BARDAKTAN MİNYATÜR SANDALYE YAPMAK

Kağıt bardaktan minyatür sandalye yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap minyatür çalışmasını sizde seveceksiniz. Bu tür minyatür çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Kağıt bardakla yapılan minyatür çalışmaları daha önce de paylaşmıştım.

Hatta kağıt bardaktan hediye kutusu yapmak gibi çılgın fikirler de hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da mutlaka inceleyin. Anlatımlı olan alttaki çalışmayı da zorlanmadan yapabileceksiniz. Biraz sabır ve emek isteyen bu güzel minyatür çalışmasını yaparken geniş zamanınızın olması gerekir.

Minyatür sanatı biraz sabır isteyen bir iş olduğu için hemen pes etmemenizi ve zamana yaydığınız çalışmayı bitirmenizi temenni ederim. Bittikten sonra onu evinizde maket olarak sergileyebilir veya satıp para kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kagit-bardaktan-minyatur-sandalye-yapmak

 

İĞNE OYASI YENİ YAZMA KENARI ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 iğne oyası yazma kenarı örnekleri, anlatımlı iğne oyası yazma kenarı ve en yeni iğne oyası örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir