KAĞIT ÇİÇEK ŞABLONU

Kağıt çiçek şablonu arayanlar olur diye paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Kartondan çiçek yapmak veya yapay çiçek yapıp kullanmak için bu tür şablonlar her zaman lazım oluyor. Sitemizde daha önce de çoğu kez bu tür karton yapay çiçek şablonları paylaşmıştık.

Onları da inceleyebilirsiniz. Kağıt gül yapmak için de hemen bu yazımın altında benzer birçok anlatımlı şablona ulaşabilirsiniz. Onları da beğenebilirsiniz.

Evde boş duran vazolara bu tür yapay çiçekler yapıp koyabilir ve keyifle dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kolay yapay çiçek yapmayı öğrenebilir ve yapıp satarak para kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kagit-cicek-sablonu

 

KARTON MUKAVVADAN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay yapay çiçek yapımı, kağıttan yapay gül yapmak ve karton mukavvadan sahte çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir