KAĞIT HAVLU RULOSUYLA KEÇEDEN KALEMLİK YAPMAK

Kağıt havlu rulosuyla keçeden kalemlik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çocuklarınız çok sevecek. Kendin yap çalışmaları arasında çokça tercih edilen bu güzel çalışmayı sizde evinizde kısa sürede kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı karton rulo kalemlik çalışmasının detaylı anlatımı altta yer alıyor.

Önerim çocuklarınızla birlikte yapmanız yönünde olacak. Çünkü çocuklarınızla hem güzel vakit geçirmiş olursunuz. Hem de onların seveceği ve severek kullanacağı güzel bir kalemlik sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz. Bu tür el becerisi isteyen çalışmaları yaparken zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız.

 
 

Hem çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Hem de boş bir pazar gününüzü bu güzel çalışmayı yaparak değerlendirebilirsiniz. Evde kolay yapılan keçe çalışmaları hemen bu yazımızın altında da karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka inceleyin. Kolay gelsin.

source : pinterest

kagit-havlu-rulosuyla-keceden-kalemlik-yapmak

 

ÇORAPTAN OYUNCAK AT YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı çorap at oyuncak yapımı, at oyuncak çoraptan ve çoraptan nasıl oyuncak at yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir