KAĞIT SÜS YAPMAK ŞABLONLU

Kağıt süs yapmak için paylaştığım şablondan yararlanarak sizde çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan süs çalışmaları için sitemizde yer alan ” Kağıt Karton ” kategorisine göz atabilirsiniz.

Evde kolay yapılan süs çalışmaları ile doğum günü, eğlence, parti gibi etkinliklerde çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Özellikle de çocuk odalarına sarkaç süs yapmak isteyenler için paylaştığım bu tür süs çalışmalarının yapımı hem kolay. Hem de kısa sürede kartondan sarkaç süs yaparak sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Evde kolay yapılan sarkaç süs çalışmaları ile evinizi güzelleştirmenin yanı sıra kolay yapılan çalışmalar ile eğlenceli bir hobiye de sahip olmuş olursunuz.

 
 

Kağıt süs yapmak için paylaştığım benzer şablonlardan hemen bu yazımın altından ulaşabilir ve yararlanabilirsiniz. Evde kağıttan sarkaç süs yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları kendin yap kategorisinde de bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kagit-sus-yapmak-sablonlu

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir