KAĞITTAN KALP SEPET YAPMAK

Kağıttan kalp sepet yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmadan yararlanarak kağıttan veya fazlalık gazete kağıtlarından bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay bir şekilde yapıp kullanmaya da başlayabilirsiniz.

Yaptığınız sepet kalp çalışmasını sprey boya ile boyayabilir ve çok güzel bir şekilde ortaya harika bir süs çalışması çıkartmış olursunuz. Kağıttan kalp sepeti yaparak evinizde süs veya sarkaç süs olarak da kullanacağınız harika bir dekoratif çalışma oluşturmuş olursunuz.

Kağıttan kalp sepet yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kısa sürede yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma altta yer alıyor. Kolay gelsin.

 
 

source

kagittan-kalp-sepet-yapmak

 

KALIN ÖRGÜ PATİK YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kalın örgüden patik, kalın örgüden terlik ve kalın örgüyle patik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir