KAĞITTAN KOLAY ÇİN FENERİ YAPMAK

Kağıttan kolay çin feneri yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çok sevdim. Resimli anlatımda adım adım kağıdı nasıl katlayacağınız ve neresinden ip geçireceğiniz hepsi anlatılmış.

Kağıttan fener yapmak içinde daha önce benzer paylaşımlarım olmuştu. Resimli anlatımlarını paylaştığım çalışmaları zorlanmadan yapabilir ve sizde hem el becerilerinizi geliştirmiş olursunuz.

Hemde kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Çin feneri yapmak için renkli el işi kağıdı kullanabilirsiniz. Normal kağıttan da yapabilirsiniz. Ancak kırtasiyeden yapacağınız çalışma için kağıt alacağınızı belirtirseniz, doğru malzemelere ulaşmış olursunuz.

Şimdi sizleri evde kolay yapılan kağıttan çin feneri yapmak için çalışma ile baş başa bırakacağım. Anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede aynısını yapabilir ve eğlence etkinliklerinde süs olarak kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

kagittan-kolay-cin-feneri-yapmak

source

 

ÇAKIL TAŞLARINDAN KOLAY BİBLO YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çakıl taşından biblo nasıl yapılır, çakıl taşından biblo yapmak ve çakıl taşından dekoratif süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir