KAĞITTAN MAKET KUŞ SARKACI YAPMAK

Kağıttan maket kuş sarkacı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde şablonundan yararlanarak kısa sürede yapabilirsiniz. Paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışması ile sizde A4 kağıttan kısa sürede kuş süsü yapabilirsiniz.

3 boyutlu şekilde de gözüken bu güzel çalışmayı yapıp sarkaç olarak odaya asabilir ve süs niyetine de kullanabilirsiniz. Bu tür sarkaç süs çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Onları da mutlaka incelemelisiniz.

Anlatımlı maket kuş süs çalışması olarak sitemizde daha önce de birçok kez güzel şablonlar paylaşmıştık. Onlar da bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onları da yapabilirsiniz. Anlatımlı kolay maket yapmak için aşamaları gerçekleştirip, sizde kısa sürede maket kuş sarkaç süsler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kagittan-maket-kus-sarkaci-yapmak

 

HASIR İPTEN ANTİKA VAZO YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hasır iple antika vazo nasıl yapılır, hasır iple vazo nasıl yapılır ve hasır ipten vazo yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir