KAĞITTAN MAKET KUZU YAPMAK

Kağıttan maket kuzu yapmak isteyenler olur diye paylaştığım bu güzel kendin yap eğlence çalışmasını sizde sevebilirsiniz. Anlatımlı çalışma da kağıttan kuzu süs yapmak detaylıca anlatılmış. Kısa sürede yapımını öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Adım adım kağıttan maket kuzu yapıp kullanabilirsiniz.

Kolay yapılan maket koyun çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Gerçekten yapımı kolay ve yaparken eğleneceğiniz çalışmalardır. Hem yapıp hemen evinizde süs olarak vitrinde veya TV ünitesi önünde de kullanabilirsiniz.

Evinize gelenleri şaşırtacak güzel çalışmalar olduklarını söylemek isterim. Kartondan maket kuzu süs yapıp kullanabilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye olarak verebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kagittan-maket-kuzu-yapmak

 

KARTONDAN ÖRGÜ KASE SEPET YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton örgü kase yapmak, karton örgü sepet nasıl yapılır ve kartondan örgü sepet kase yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir