KAĞITTAN NOEL AĞACI YAPMAK

Kağıttan noel ağacı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı ağaç çalışması sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür el becerisi isteyen çalışmalarla geçirebilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınızla birlikte yaparak onların okulda daha başarılı olmalarına da vesile olmuş olursunuz.

Kağıttan 3 boyutlu ağaç yapmak için paylaştığım bu güzel ve anlatımlı çalışmayı kolayca evinizde keyif alarak yapabilirsiniz. Zorlanmadan yapabilmeniz için aşamalı olarak anlatımı olan çalışmayı inceleyip, hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan bu tür güzel çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Kağıttan kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde kağıt katlama sanatı olan origami sayesinde çok güzel süs çalışmaları yapabilmeyi öğreneceksiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kagittan-noel-agaci-yapmak

 

FOTOĞRAF BASKILI ALTLIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fotoğraflı altlık yapmak, resim baskılı altlık nasıl yapılır ve resimli altlık nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir