KAĞITTAN ÖRGÜ SEPET YAPMAK

Kağıttan örgü sepet yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Anlatımlı kolay yapılan çalışmayı kısa sürede yapılışını öğrenerek hemen yapmaya başlayabileceksiniz. Yapımı zor olmayan çalışma da saman kağıdı gibi bir tür malzeme kullanılmış.

Sizde evinizdeki artık kağıtları bulup, bir araya getirdikten sonra kenarlarını dikişle geçip, örgü sepet için anlatımdan yararlanabilirsiniz. Saman kağıdından hasır sepet yapıp lazımlık olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz süs olarak kullanabilir veya kirli sepeti olarak da kullanabilirsiniz.

Ancak önerim süs amaçlı kullanmanız yönünde olacak. Çünkü kağıt olduğu için herhangi bir ıslanmada özelliğini kayıp edecektir. Bu yüzden bu tür çalışmaları kumaşla yapsanız iyi olur. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kagittan-orgu-sepet-yapmak

 

YUVARLAK KARTONDAN YÜN İPLE ÖRGÜ BİLEKLİK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım örgü bileklik, anlatımlı örgü bileklik yapımı ve karton örgü bileklik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir