KAĞITTAN TOP SARKAÇ SÜS YAPMAK

Kağıttan top sarkaç süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kağıtları veya kartonu eşit şekilde kestikten sonra klipslere yani kırtıklara geçirerek 3 boyutlu bir sarkaç top süs ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan top sarkaç süs çalışmaları ile evinizde süs niyetine de kullanabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde sevdiğiniz kişilere bu tür güzel çalışmalar yapıp hediye olarak verebilirsiniz. Değişik renkte ve boyutta yapıp sarkaç süs şeklinde evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı nasıl yapacağınız detaylıca gösteriliyor.

 
 

Kısa sürede yapıp kullanabilirsiniz. İp bağlayarak sarkaç top süs olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları origami bölümünde çoğu kez paylaştığımızı hatırlıyorum. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kagittan-top-sarkac-sus-yapmak

 

AYICIKLI MAMA ÖNLÜĞÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayı resimli bebek önlüğü, ayı resimli mama önlüğü ve ayıcıklı bebek önlüğü yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir