KALEM PONPON SÜS YAPMAK

Kalem ponpon süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı çocuklarınız çok sevecek. Evde çocuklarınız için hazırlayabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Kaleme ponpon süs yapmak için öncelikle yün ipten ponpon yapmayı öğrenmeniz gerekiyor.

Sitemizde bunu defalarca paylaşmış ve hatta videolu ponpon anlatımı dahi paylaştığımızı hatırlıyorum. Hatta bu yazımın altında birçok çeşitte nasıl ponpon yapacağınız pratik bir şekilde gösterimleri çıkacak. Onları da inceleyerek kısa sürede öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Kalem ponpon süs modeli yapmak için anlatımdan yararlanıp değişik renkte ponponlara sahip kalemler yapabilirsiniz. Bunu satış amaçlı da fazlaca yapıp güzel paralar kazanabilirsiniz. Sitemizde kolay ponpon yapımı ve birçok güzel ponpon örneği yer alıyor. Onları da sevecek ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde yapacaksınız. Kaleme süs ponpon yapmak için anlatım ise şöyle ;

 
 

kalem-ponpon-sus-yapmak

 

YÜN İPTEN PONPON KİTAP AYRACI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ponpon kitap ayraç yapımı, ponpon kitap ayracı nasıl yapılır ve ponpondan kitap ayracı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir