KALIN DÜĞÜM YASTIK YAPMAK

Kalın düğüm yastık yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmaları sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak paylaştığım çalışmayı kendinize göre daha değişik şekillerde ve biçimlerde ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yastık yapmak için sitemizde yer alan tüm çalışmaları değerlendirmelisiniz.

Kolay yapılan dekoratif çalışmaları sizlere buldukça paylaştım. Hemen bu yazımın altında çok değişik ve farklı yastık yapımı çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Anlatımlı kolay yastık yapmak için şablonları da sitemizde bulabilirsiniz. Kısa sürede enfes yastıklar yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Daha önce kedi yastık modeli, köpek yastık modeli veya hayvan motifli yastık modeli yapmak için birçok kez çalışmalar paylaşmıştım. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde eğlenerek güzel yastık modelleri ortaya çıkarabilir ve üretebilirsiniz.

 
 

Bu tür yastıklar yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel eğlenceli yastık çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kalin-dugum-yastik-yapmak

 

DOKUMA LİF ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çivili dokuma tezgahı yapmak, evde lif nasıl örülür ve kartondan dokuma tezgahı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir