KALIN İPTEN ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK

Kalın ipten örgü bileklik yapmak için paylaştığım bu anlamlı çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında en çok tercih edilen ve yapımı beğenilen çalışmaların başında bileklik yapma projeleri geliyor. Sitemizde de bu tür bileklik çalışmalarına fazla fazla ulaşabilirsiniz.

Hemen bu makalemizin altında da benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kısa sürede yapıp hemen kullanmaya başlayabilir veya satıp para da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan bileklik çalışmaları ile sizde satış amaçlı ürünler üretebilirsiniz.

Evden para kazanmak isteyen bayanlar için de ayrıcalıklı paylaştığım diğer kolay yapılan bileklik çalışmalarını mutlaka incelemelisiniz. Hediye amaçlı da kısa sürede yapıp, el yapımı bileklik modeli çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kalin-ipten-orgu-bileklik-yapmak

 

ŞİŞE BOYAMA DEKORASYON ÇALIŞMALARI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cam şişe boyama örnekleri, rengarenk cam şişe boyama ve renkli cam şişe boyama hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir