KALPLİ KAHVELİ PASTA ÖRNEĞİ

Kalpli kahveli pasta örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel örnek işinize yarayabilir. Bu güzel kendin yap çalışması pasta yaparken işinize yarayabilir. Pastahanelerde şekilli pastaların nasıl yapıldığını bu güzel örnekten yararlanarak anlayabilirsiniz.

Kalpli pasta yapmak için paylaştığım bu güzel örneği pasta yapacağınız zaman fikir olarak kullanabilirsiniz. Benzerini yapabilir veya daha değişik çalışmalar yapabilirsiniz. Kalpli kahveli pasta tarifini bulamadım. Bulduğumda yine sizlere paylaşacağım.

Anlatımlı çalışma da tarif yer almıyor. Ama şablon olarak nasıl yapıldığını öğrenebilir ve yapacağınız zaman işinize yarayabilir. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kalpli-kahveli-pasta-ornegi

 

KUMAŞ KELEBEK SICAK TUTACAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kumaş kelebek sıcaklık tutacağı, kumaş kelebek tutacağı yapmak ve kumaş kelebekli tutacak yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir