KALPLİ KUPA BARDAK SÜSLEME

Evinizde kupa bardaklarınız varsa onları süsleyebilirsiniz. Bu yazımda sizlere evde kupa bardak süsleme çalışması yapanlar için örnek güzel bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımda detaylar verilmiş.

Yapmanız gereken adımları uygulamak ve kupa bardaklara kalp çizerek onları süslemek. Evde kupa bardak süsleme çalışmasında kalp figürü her zaman daha çok tercih edilir.

Bu yazımda da paylaştığım çalışmanın hem resimli anlatımı ve hem de anlatımlı videosu yer alıyor. Daha önce de benzer çok güzel paylaşımlarım olmuştu.

Kupa bardak nasıl süslenir diyenler daha çok sitemizde yer alan hobiler ve kendin yap kategorilerine bakabilirler. Hatta bu yazımın altında da benzer bardak süsleme çalışmaları karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde evinizde tek renk kupa bardakları süsleyebileceksiniz. Şimdi sizi kalpli kupa bardak yapmak için resimli anlatımla ve videolu anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kalpli-kupa-bardak-susleme

source : https://tr.pinterest.com/pin/508625351645676122/

 

TIĞLA ÖRÜLEN KIZ BEBEK ELBİSESİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi elbise başlama, tığ işi elbise nasıl yapılır ve tığ işi örgü bebek elbisesi yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir