KALPLİ TIRNAK SÜS BOYAMA ÖRNEĞİ

Kalpli tırnak süs boyama örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilmesini öğrenebilirsiniz. Kalplı tırnak süs boyama örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışma da aşama aşama nasıl yapılacağı belirtiliyor. Kısa sürede yapıp sizde tırnaklarınızı çok güzel bir hale dönüştürebilirsiniz.

Son zamanların en güzel modası olan tırnak boyama çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Onlar hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaklar. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kalpli tırnak süsü yapmak için paylaştığım aşamalı çalışmadaki bölümleri iyice inceleyerek sizde kendinize veya çocuklarınıza bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı kolay tırnak süs boyama örnekleri sayesinde sizde kısa sürede çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Kalplı tırnak süs çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel tırnak süsleme örneğinin yapılışını gösteren resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kalpli-tirnak-sus-boyama-ornegi

 

KOLAY AYI POL RESMİ ÇİZME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı ayı resmi çizme, ayı resim nasıl çizilir ve ayı resmi nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir