KARDAN ADAM BOYAMA RESİMLERİ

Kolay boyama sayfalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere kardan adam boyama resmi paylaştım. Biraz küçük olsa da çıktısını alıp, çocuklarınıza boyamaları için boyama kitabı halinde sunabilirsiniz.

Sitemizde çoğu kez resim boyama sayfaları paylaşmıştım. Resim boyama sitesi değiliz, ancak çocuklar için gördüğüm güzel şeyleri paylaşmak hoşuma gidiyor.

Kardan adam boyama resim sayfaları sayesinde çocuklarınıza boyama resimleri olarak daha fazla örnekler buldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Benzer boyama sayfalarını sitemizde hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Resmi büyütüp, çocuklarınıza boyama sayfası haline getirebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek kardan adam boyama sayfası ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kardan-adam-boyama-resimleri

source

 

YENİ KOLAY HAYVAN RESİM ÇİZİMLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kolay hayvan çizimi, anlatımlı kolay hayvan çizimleri ve basit adımlarla hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir