KARTON ÇİLEK HEDİYE KUTUSU YAPMAK

Karton çilek hediye kutusu yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışması sizinde hoşunuza gidecek. Anlatımlı karton çilek hediye kutusu şablonu sayesinde sizde kısa sürede hediye kutusunu çilek şeklinde hazırlayabileceksiniz.

Anlatımlı hediye kutu şablonlarını daha önce de paylaştığımızı hatırlıyorum. Onlar da hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek harika çilek görünümlü hediye kutuları hazırlayabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Nereye satarım demeyin. Bir pastaneye veya çikolata satan dükkana dahi kolayca satabilirsiniz. Siparişler alabilir ve fazlaca yapıp sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

karton-cilek-hediye-kutusu-yapmak

 

KRAPON KAĞIDINDAN GÜL YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. grapon kağıdından gül yapımı, grapon kağıttan gül yapmak ve krapon kağıdından gül yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir