KARTON KEDİ MASKE ŞABLONLARI

Karton kedi maske şablonları arayışı içerisindeyseniz artık aramayın. Bulduk çünkü, bu yazımda paylaştığım karton kedi maske şablonlarını çıktı alarak çocuklarınıza sunabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu çalışma da belirtilen kırtıklardan kesmeniz yeterli olacaktır.

Daha önce de kedi maske şablonu paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta garfield maske şablonu ve şirinler maske şablonlarını da sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımın altında benzer maske şablonları karşınıza çıkacak. Onları da çocuklarınızla birlikte seçebilir ve faydalanabilirsiniz.

Maske şablonu yapmak için aslında İnternet ortamında gördüğünüz bir karakterin resmini çekip, yüz kısmını büyüterek maske haline dönüştürebilirsiniz. Sitemizde yer alan kağıt karton kategorisinde birçok maske şablonu, oyuncak şablonlar ve oyuncak maskelere ulaşabilirsiniz.

Çocuklarınızla güzel bir pazar geçirebilmek için bu tür çalışmalar ve etkinlikler her zaman iyi oluyor. Bu yüzden kesinlikle öneriyorum. Evde kartondan kendiniz de çocuklarınıza çok güzel maskeler hazırlayabilirsiniz. Kartondan maske yapmak için sitemizde ki karton kategorisini incelemeniz yeterli olacaktır.

 
 

Eğitici oyuncak yapma ve öğretici maske hazırlama tekniklerinden sizde yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel kedi maske örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

karton-kedi-maske-sablonlari

 

BASİT İPLE SARKAÇ SAKSI ASKILIĞI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım sarkaç çiçeklik süs yapmak, anlatımlı sarkaç çiçeklik süs yapmak ve anlatımlı sarkaç saksı süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir