KARTON KOLİDEN ÇEKMECELİ DOLAP YAPMAK

Karton koliden çekmeceli dolap yapmak için paylaştığım bu eğlenceli çalışmayı sizde yapmayı denemelisiniz. Kolay yapılan karton çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan karton işleri ile ilgili çalışmayı aşağıda yer alan aşamaları inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Kartondan lazımlık yapmak veya kartondan dolap yapmak için kullanacağınız bu güzel çalışmadan fikir alarak kendiniz de değişik şekillerde çalışmalar yapabilirsiniz. Karton koliden çekmeceli dolap yaparak evinizde lazımlık olarak da kullanabilirsiniz.

Kartondan yapılan ev eşyaları kısa ömürlü olsa da bazen çok işe yarayabiliyor. Saklama bölümleri veya lazımlık olarak kullanabiliyorsunuz. Hatta kartondan oyuncak ev yapabilir ve çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

karton-koliden-cekmeceli-dolap-yapmak

 

FOTOĞRAF BASKILI ALTLIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fotoğraflı altlık yapmak, resim baskılı altlık nasıl yapılır ve resimli altlık nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir