KARTON KOLİDEN KEDİ EVİ YAPMAK

Karton koliden kedi evi yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı karton çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede harika hayvan yuvası veya evleri yapabilirsiniz.

Kartondan oyuncak yapmak veya kartondan maket ev yapmak gibi düşünün. Bu güzel çalışmada da keyif alarak işlemi tamamlayacaksınız. Ne yapmanız gerektiği tek tek açıklanmış. Tek yapmanız gereken kedinize yapacağınız kedi evi için büyükçe bir karton kutu bulmak ve işlemlere başlamak.

Daha sonra karton kutu kedi evini süsleyebilirsiniz. Bu tür benzer kedi evi yapımı veya kedi çadırı yapmak gibi değişik fikirlerin yapımı hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

karton-koliden-kedi-evi-yapmak

 

KOLAY KÖPEK NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım köpek çizimi, harflerle köpek çizimi ve kolay köpek çizimi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir