KARTON KOLİDEN OYUNCAK HAZİNE SANDIĞI YAPMAK

Karton koliden oyuncak hazine sandığı yapmak için paylaştığım bu güzel oyuncak çalışmasını sizde çocuklarınıza yapmalısınız. Hem onları sevindirebilirsiniz. Hem de onlarla güzel dakikalar geçirirsiniz. Boş bir zamanınızda karton koliden hazine sandığı oyuncağını onlar için mutlaka yapmalısınız.

Kendin yap çalışmaları arasında kartondan yapılan birçok güzel projeyi daha önce de sitemizde çoğu kez paylaşmıştık. Onları da inceleyebilir ve anlatımlarından yararlanarak kartondan harika oyuncaklar veya süsler yapabilirsiniz.

 
 

Kartondan lazımlık yapmak veya kartondan oyuncak yapımı gibi birçok çalışmanın detaylı anlatımı hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da inceleyin ve hoşunuza gidenleri mutlaka yapın. Şimdi sizleri bu güzel oyuncak çalışması ve karton değerlendirme çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

karton-koliden-oyuncak-hazine-sandigi-yapmak

 

PLASTİK KAŞIKTAN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. plastik kaşıktan nasıl çiçek yapılır, plastik kaşıktan sahte çiçek ve plastik kaşıktan süs çiçek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir