KARTON KOLİLERDEN LAZIMLIK YAPMAK

Karton kolilerden lazımlık yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını belki sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Kartondan dolap yapmak için daha önce sizlere gün içerisinde güzel bir paylaşımım olmuştu. Onu da kullanabilirsiniz. Kartondan lazımlık yapmak için alttaki örneği kullanabilir ve belkide aynısını yapabilirsiniz.

Daha önce de kartondan yapılan çalışmaları sizlere paylaşmıştık. Onları da incelemelisiniz. Altta paylaştığım çalışma da birçok karton koliye ihtiyacınızın olacağını söylemek isterim. Karton kutuları üst üste koyduktan sonra çekmece bölümünü ayarlayıp, karton koliden dolap şeklinde lazımlık yapabilirsiniz.

 
 

Bu tür çalışmaları yapıp kapı arkasına veya aralık olan bölümlere koyabilirsiniz. Karton dolap veya kartondan lazımlık çalışmaları fazla uzun ömürlü olmayabilir. Ancak yine de işinize yarayacaktır. Kolay gelsin.

source : pinterest

karton-kolilerden-lazimlik-yapmak

 

FOTOĞRAF BASKILI ALTLIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fotoğraflı altlık yapmak, resim baskılı altlık nasıl yapılır ve resimli altlık nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir