KARTON MAKARAYLA İPTEN ÇİÇEK YAPMAK

Karton makarayla ipten çiçek yapmak için sanıyorum daha önce de benzer bir çalışmaya sitemizde yer vermiştik. Bu tür çalışmaları çok seviyorum. Kolayca ipten çiçek yapımı sayesinde kısa sürede evinizde süslemeyi düşündüğünüz yerlerde kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca boş zamanlarınızda bu tür kolay yapılan çiçek süs çalışmaları ile keyifli geçirebiliyorsunuz. Ayrıca doğum günü, parti veya ev süsleme amaçlı bu tür güzel çalışmaları her zaman önermişimdir. Bu güzel çalışmayı da yapanların emeklerine sağlık.

 
 

Gerçekten çok hoş ve sizde kısa sürede kolayca yapabilirsiniz. Yapımı biraz ponpon yapmayı andırsa da kolay ve güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Sizde kısa sürede yapabilir ve yaparken keyif alabilirsiniz. Karton makarayla iple çiçek yapımı ise şöyle ;

 

YENİ ÖRGÜ BAYAN ELBİSE MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü bayan elbiseler, örgü bayan elbise örnekleri ve örgü bayan elbise yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir