Karton Maket Kepçe Şablonu 2016

Karton Maket Kepçe Şablonu 2016

Kartondan maket iş makinesi yapımı ile ilgili paylaşımlarıma kaldığım yerden devam ediyorum. Önceki maket şablonu yazımda gemi maketinin yapılışını anlatan detaylı şablonu paylaşmıştım. Yine sitemizde büyük iş makinesi kamyon maketinin de şablonunu paylaşmıştım. Bu yazımda ise büyük karton maket kepçe şablonunu paylaşacağım.

KARTON MAKET KEPÇE ŞABLONU 1

KARTON MAKET KEPÇE ŞABLONU 2

 
 

Yapımını şablona bakarak kolaylıkla çözebilirsiniz. İster kendiniz isterseniz çocuklarınız ile bu güzel maket çalışmasını yaparak hem eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Hemde çalışma tamamlandıktan sonra ortaya harika bir maket kepçe oyuncağı çıkmaktadır. İster süs olarak kullanın. İsterseniz çocuğunuzun odasına koyun. Anlatımlı şablon yine netten alıntı olup, tanıtım amaçlı sitemizde paylaşılmıştır. PDF dosyasını mukavvaya çıktısını aldıktan sonra makas ile kesip, birleştirme kısımlarından maket çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

karton-maket-kepce-sablonu

source : http://cp.c-ij.com/en/contents/CNT-0011037/index.html

Modell mit Rund – model scoop – modèle cuillère

 

Paslanmaya Karşı Çözüm Limon - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. corrosion citron, corrosion lemon ve Korrosions Zitrone hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir