KARTON MİCKEY MOUSE MAKET ŞABLONU

Karton mickey mouse maket şablonu arayanlar olabilir diye gözüme takılan bu güzel şablonu paylaşmak istedim. Bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı önce A3 veya A4 kağıda çıktı aldıktan sonra makas ile kesip, yapıştırıcı ile saniyeler içinde çalışmayı tamamlayabilirsiniz.

Mickey mouse maket oyuncak çalışmasını sarkaç süs olarak çocukların odasında kullanabilirsiniz. Yada resim olarak çıktı alıp, çocuk odasında süs olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür maket oyuncak şablonlarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Hatta bu yazımızın hemen altından birçok örneğe de ulaşacaksınız.

 
 

Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan maket çalışmaları ve minyatür işlerini sitemizde bolca bulabilirsiniz. Adım adım sizde kısa sürede harika maket çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel mickey mouse maket şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

karton-mickey-mouse-maket-sablonu

 

SARKAÇ ADAM KUKLA ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. oyuncak sarkaç adam kuklası, sarkaç adam kukla şablonları ve sarkaç kukla adam şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir